CEENQA Genel Kurul ve Workshop

EPDAD - Öğretmenlik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği

Duyurular

CEENQA Genel Kurul ve Workshop
31 Ağustos 2022 Çarşamba

 

Değerli CEENQA üyeleri,
23/24 Eylül'de İstanbul'da yapılacak olan CEENQA Genel Kurulu ve Çalıştayına aşağıdaki formu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Lütfen 31 Ağustos'a kadar kaydınızı tamamlayın. Henüz otel odalarınızı rezerve etmediyseniz, lütfen mümkün olan en kısa sürede yapın (tüm ayrıntılar için ekteki “Pratik Bilgiler”e bakın). Aşağıda ve ekli belgelerde etkinlikle ilgili tüm detayları bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa, bizimle iletişime geçiniz.

 

https://forms.gle/svriZDdog8GTHZnd7

 

Organizasyon:
Etkinlik, İstanbul'un merkezinde bulunan Eresin Hotel Topkapı'da gerçekleşecektir. EPDAD, İstanbul Havalimanı ile otel arasında servis hizmeti sunacaktır, bu nedenle bu tekliften yararlanmak istiyorsanız, İstanbul Havalimanı'na uçuş rezervasyonu yaptığınızdan emin olun. Mekan ve seyahat düzenlemeleri hakkında daha fazla bilgi için ekteki “Pratik Bilgiler”e bakın.

 

Kayıt:
Her ajans etkinliğe en fazla iki temsilci gönderebilir, bunlardan sadece biri Genel Kurul'da oy hakkına sahip resmi temsilci olarak görev yapacaktır. Odalarınızı ve uçuşlarınızı rezerve ettikten sonra, her katılımcının aşağıdaki form aracılığıyla resmi olarak kaydolması gerekir: Formda, söz konusu servis için varış ve ayrılış saatleriniz sorulacaktır, bu nedenle lütfen uçuş rezervasyonunuzu yaptıktan sonra kayıt olun. Kayıt için son tarih 31 Ağustos.

 

https://forms.gle/svriZDdog8GTHZnd7

 

Genel Kurul:
Genel Kurul yönetim kurulundaki dört pozisyonu oylayacaktır. Her ajans, yönetim kurulu üyeliğini üstlenmek isteyen bir temsilci atayabilir. Temsilci önermek istiyorsanız, lütfen adayın iletişim bilgilerini ve kısa bir özgeçmişini ve ajansınızın adaylığını 9 Eylül'e kadar gönderin. Genel Kurul için gereken tüm belgeler daha sonra gönderilecektir.

 

CEENQA General Assembly 2022 Agenda
CEENQA Workshop 2022 Agenda
CEENQA General Assembly and Workshop - Practical Information