EPDAD Değerlendiricilerin Sanal Ziyaret Süreci Eğitimi Yapıldı

EPDAD - Öğretmenlik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği

Haberler

EPDAD  Değerlendiricilerin Sanal Ziyaret Süreci Eğitimi Yapıldı
EPDAD Değerlendiricilerin Sanal Ziyaret Süreci Eğitimi Yapıldı
30 Kasım 2020 Pazartesi

EPDAD Değerlendiricilerin Sanal Ziyaret Eğitimi 28 Kasım Cumartesi günü çevrimiçi ortamda gerçekleştirildi.  EPDAD’ın akreditasyon ziyaretlerinde görev almış tecrübeli değerlendiricilerine önümüzdeki değerlendirme döneminde sanal ziyaretlerin nasıl yürütüleceği ve uzaktan öğretim sürecinde öz değerlendirme raporlarının incelenmesi konusunda bilgiler verildi.

EFAK Başkanı Prof. Dr. Dinçay KÖKSAL’ın moderatörlüğünde gerçekleşen eğitimde Uzaktan Öğretim Komisyon üyeleri Prof. Dr. Selçuk KARAMAN, Prof.Dr. Arif ALTUN ve Prof. Dr. Hasan KARAL, Öz Değerlendirme Raporu ve Sanal Ziyaret süreciyle ilgili birer sunum yaptılar. EPDAD Uzmanı Şafak OĞUZ Değerlendirme süreci sırasında değerlendiricilerin kullanacakları EPDAD Bulut ve zoom uygulamalarının kullanımını katılımcılara gösterdi.

EPDAD Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Cemil ÖZTÜRK de EPDAD’ın yeni dönem hazırlıkları hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Verimli geçen eğitim programının gerçekleşmesinde emeği olan tüm EPDAD gönüllülerine teşekkür ederiz.

Program

Katılımcılar

Pandemi Dönemi Uygulamalarının Öz Değerlendirme Raporuna Yansıtılması- Prof. Dr. Selçuk KARAMAN

EPDAD Sanal Ziyaret Süreci- Prof. Dr. Arif ALTUN & Prof. Dr. Hasan KARAL

Sanal Ziyaret Süreci Kılavuzu- Prof.Dr. Cemil ÖZTÜRK & Uzm. Şafak OĞUZ